Авторизація

  У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили пересувну виставку "Полк "Азов" — Янголи Маріуполя". На ній представили понад 200 постерів з фото та біографіями загиблих військових. Двоє з них — тернополяни. Виставку організували родини військових з громадської організації "Серце нАЗОВні". 

  Педагоги та учні 24 школи відвідали виставку та ознайомились з подіями повномасштабного вторгнення російських окупантів, пройнялись подвигом бійців ОЗСП "Азов", які діючи з підрозділами Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції та Територіальної оборони дислокувалися у Маріуполі, мужньо відбивали наступ ворога.

 

Детальніше...

  210 років тому на українській землі народилася людина з непростою долею, поет, ім'я якого стало символом України. Інколи здається, що вірші Тараса Григоровича Шевченка написані сьогодні, а не майже 200 років тому. Любов до своєї Батьківщини, біль за її долю, гордість за синів та доньок України - ці почуття в кожному слові поета, вони надихають сучасну молодь.

Детальніше...

  В рамках проєкту "Соціальне партнерство", з метою реалізації цілей профорієнтаційної роботи серед молоді, керівником ДПТНЗ ТВПУ сфери послуг та туризму - Галиною Грушко та директором Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 Ігорем Каразією, підписано договір про співпрацю. Правильний вибір професії-основа самореалізації та успішності молоді, базова засада економічного розвитку країни.

Детальніше...

   Творчість Лесі Українки зайняла одну з найвищих позицій у вітчизняній та світовій культурі. Феномен їх таланту полягав у тому, що вона одночасно працювала в різних жанрах, збагативши та урізноманітнивши українську літературу. Її твори перекладені багатьма мовами. Письменниця залишила великий творчий скарб для українського народу.

   З нагоди 153-ї річниці від дня народження Лесі Українки у вестибюлі школи відбулась акція «живий» мікрофон «Поезія є всюди, хоч не всяк її бачить…». Учні 7-х класів відвідали виставу в ляльковому театрі «Лесині спогади». Українські філологи організували літературні читання «Весняная сила в душі моїй грає», літературний калейдоскоп «Леся Українка – неосяжність особистості», подорожі та вікторини за творчістю відомої письменниці . Педагоги та учні школи оформили інформаційний стенд про Лесю Українку.

   26 лютого відбувся конкурс «Змагаймось за нове життя!» присвячений талановитій поетесі. Учні початкової школи, декламуючи Лесині твори, передали любов до свободи, природи та людини. Життя Лесі Українки навчає нас завжди бути сильними і формувати життєвумужність, цілеспрямованість, наполегливість та  прагнення до самоосвіти. 

 

Детальніше...

  Вчителі старших класів ознайомили дітей з історією свята рідної мови, провели конкурс "Праслов'янське походження", "Вгадай значення слова". Цікавою видалась "Діалектна та фразеологічна хвилинки" та захід "Що?Хто це?".

  20 лютого учні 3-Г класу виготовили ангелики (акція «Ангели пам’яті») як символ безсмертності душ мирних людей (Небесна Сотня), які були підступно розстріляні злочинною владою президента Януковича.

  21 лютого учні 1-І класу в міжнародний день мови провели списування тексту про рідну мову. Всі учні у вишиванках та гарному настрої провели цей день.

  19 лютого у ТЗОШ № 24 була організована виставка поробок « Герб України». Привернула увагу вишивка учня 2-І класу Концура Марка

 

Детальніше...

  День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод. 

  У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. Тож, 14 лютого у нашій школі відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Школу прикрасили тематичними висловами відомих людей, організували роботу скриньки для «валентинок» ,  листівок від Купідона та провели розважальний захід «Хто кращий».

  У дружній атмосфері команди хлопців та дівчат змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні  телешоу.  Кілька раундів з цікавими завданнями пройшли дуже швидко. Окрім конкурсів, де варто було проявити теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва, були й практичні завдання – розбір чоловічого гардеробу та пришивання гудзиків.

 

Детальніше...