Авторизація

Budjet school   Шкільний громадський бюджет має на меті навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, створювати проєкти, комунікувати та працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням, який в майбутньому буде брати участь у прийнятті рішень в громаді та суспільстві.

   Шкільний громадський бюджет (далі – ШГБ) - це інструмент громадської участі, що надає можливість учням покращити навчальний процес та позашкільний час, шляхом подачі ідеї з їх вдосконалення на шкільний конкурс проєктів, обрання учнями проєктів-переможців, які в подальшому будуть реалізовані в межах навчального закладу.

   Голосування за проєкти відбувається через електронну систему. Ідентифікація учня відбувається за допомогою будь якого документа, який посвідчує особу. В пункті для голосування процес супроводжується уповноваженими особами, які пройшли відповідний інструктаж. Організація та проведення інструктажу та визначення відповідальних осіб (уповноважених) за процесом голосування є обов'язком Конкурсної комісії. Пункти голосування визначаються Конкурсною комісією. Право голосу мають лише учні школи з 7 по 11 клас. Учень/ця може віддати голос лише за один проєкт.

 Проєкт №1 "Кімнати школяра - Open Space" 

  Так як у нашій школі навчається понад 1700 учнів, для проведення уроків не вистачає кабінетів. Тому нам необхідні додаткові приміщення і для навчання, і для організації позашкільних заходів (конкурсно-розважальних програм, масових заходів, олімпіад, квестів, тренувань і т.д.) Детальніше ...

 Проєкт №2 "Студія інтелектуального клубу Горизонт" 

   Команда інтелектуального клубу Горизонт не одноразово організовує виховні заходи для учнів школи, а також забезпечує відео зйомку з монтажем багатьох шкільних заходів. Клуб Горизонт має свій інформаційний простір: сайт (https://horyzont.biz.ua), канал YouTube (Горизонт ТВ), Instagram (horyzont.club). Саме тому ми хочемо облаштувати власну студію з якісною якісною відеоапаратурою та звуковим обладнанням для обговорень різноманітних подій, а також онлайн-трансляцій. Детальніше ...

 Протоколи засідання конкурсної комісії ШГБ: 1, 2, 3.