31 серпня на шкільному подвір'ї 24 школи відбулось свято Першого дзвоника для учнів перших, дев'ятих та одинадцятих класів. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих Героїв та мирних жителів , які стали жертвами війни.Під час урочистостей учні школи створили патріотичну вишивку із національною символікою. Одинадцятикласники презентувати колективний проєкт "Вишите панно", над яким працювали впродовж минулого року.

Цього дня на святі лунали українські пісні, діти розповідали вірші. Першокласники вперше знайомилися зі шкільними класами та отримували щирі вітання від батьків. Перший урок для випускників відбувся в шкільному укритті. Його для учнів провів учасник російсько-української війни на псевдо "Сірий"А 1 вересня у всіх класах школи було проведено патріотичний онлайн–урок "Ми українці: честь і слава незламним".