З 09 по 15 листопада в початкових та старших класах школи проведено тиждень української писемності та мови. Він розпочався з написання диктанту та виставки дитячих розмальовок і малюнків. Зацікавила всіх учнів школи локація «Словник архаїзмів і маловживаних слів». Із захопленням учасники освітнього процесу розглядали виставку дитячих поробок «Ходить гарбуз по городу…».

Подальші заходи в рамках тижня української мови відбувались в класних учнівських колективах. Цікаву вікторину «Знавці рідної мови» провели класні керівники перших та других класів. Інтелектуальна вікторина « Єдиний скарб у тебе, рідна мово…» та флешмоб віршів до Дня української писемності демонстрували учні 3-іх класів . Вчителі 2-их та 4-их класів розучували з дітьми українські народні пісні та провели проєкт «Що для мене рідна мова?»

.

Вихованці 2-Г кл. зустрілися з дитячою поетесою Ольгою Атаманчук у дитячій бібліотеці. Учні 3-А кл. виготовляли сумку-поробку «Мова - ДНК нації». Завершився тиждень української писемності та мови улюбленою учнями руханкою у вишиванках. До проведення заходів у старшій школі, приурочених Дню української писемності та мови, долучились вчителі-філологи та учнівське самоврядування. У всіх класах було проведено «Диктант єдності» , учнівське самоврядування організували «Українську руханку» на шкільному майданчику. Брейн-ринг «Українська мова - це наша основа» зацікавив учнів 10-11 класів. Проєкт «Поділись знаннями із молодшими». Тема: «День писемності. Мовна стійкість» - 6-11 кл. Лінгвістична вікторина з української мови: «Мова-ДНК нації», 8-А кл. У 5-их класах відбувся конкурс знавців української мови та лінгвістична розмальовка. Впродовж дня, журналісти - початківці, брали інтерв’ю у педагогів та учнів школи щодо важливості знань рідної мови.

Завершився тиждень української писемності та мови поетичним вечером «Краса української мови».

.