19 лютого 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України. Відтоді, національний символ українців часів визвольних змагань XX століття є невід’ємним офіційним символом української державності, а 19 лютого щорічно відзначають як День Державного Герба України.

Педагоги та учні нашого закладу освіти не могли залишитися осторонь такої знаменної дати. Діти проявили свої творчі здібності  у виготовленні  малюнків та макетів Державного Герба України, які розмістили у вестибюлі школи. Класні керівники провели змістовні години спілкування  "Наш Герб-Тризуб! Це воля, слава й сила!".

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!