14 березня у Тернопільській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів № 24 відбулася шкільна виставка – конкурс із початкового технічного моделювання. Представлено близько 30 виробів у номінаціях: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіа- та ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Найпростіші механічні ігри та іграшки». У даній експозиції брали участь учні 2-4 –тих класів. 18 березня, кращі експонати конкурсантів стали учасниками змагань із початкового технічного моделювання на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» . На базі цього закладу відбувся другий етап змагань для учнів початкової школи. В особистому заліку серед категорії "Учні 2-х класів" - III місце зайняла учениця 2-І класу Олійник Діана, у категорії "Учні 3-х класів" - I місце зайняла Паламар Злата, учениця 3-А класу, в категорії "Учні 4-х класів" - II місце отримала Павлюк Олена, учениця 4-А класу.