Коворкінг – сесія екологічної грамотності та здорового способу життя.

Впродовж квітня місяця, у рамках коворкінг – сесії екологічної грамотності та здорового способу життя, учні та педагоги школи долучились до проєкту «Життя в гармонії з природою: почнемо з себе».

План проведення:

1.04-12 квітня – тиждень здорового способу життя;

2.17-21 квітня – тиждень екологічної грамотності;

3.24-28 квітня – екочелендж #1WeekofGreen

1 день заходу «Сортуємо побутові відходи». Збережімо природу разом. Сортування сміття є дуже важливим. Адже невідсортоване сміття гниє на сміттєзвалищах, забруднює землю та океани, руйнує екосистеми. Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ.

2 день екочеленджу «Принеси в магазин екоторбу». Екосумка є більш практичним варіантом для покупок, оскільки вона міцна та довговічна, а також має більший об'єм, ніж поліетиленові пакети. Замість того, щоб кожного разу брати одноразову пластикову сумку, можна використовувати екоторбу, що також сприяє зменшенню відходів та захисту довкілля.

Третій виклик екочеленжу: «День без транспорту». Ви запитаєте, чому? Причина очевидна, щороку 3 мільйони людей у всьому світі передчасно помирають через забруднене повітря (половина викидів вуглекислого газу в містах припадає на транспорт). Їзда на велосипеді може значно покращити екологічну ситуацію, вважають наш учні, які взяли участь у цьому змаганні.

Наступний етап екочеленджу «День здорової їжі». Мета виклику – день без шкідливих продуктів: сухариків, чипсів, швидких сніданків, майонезу та газованих напоїв. Школярі приносили здорові перекуси в школу.

Здорове харчування - це піклування про свій організм та природу. Останній виклик - посадити дерево, кімнатну рослину. Учні школи вирішили обрати розкішну рослину, антуріум. Вона зробить будь-яке приміщення затишним. Водночас антуріум добре очищує повітря: його листя всмоктує аміак, формальдегід... Також ця рослина здатна зменшувати електромагнітне випромінювання, тому корисно ставити її у місцях з побутовою чи мультимедійною технікою. Дякуємо всім учасникам екочеленджу за роботу та екологічну

свідомість. Майбутнє за вами..