У країнах Євросоюзу День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначають 9 травня. Педагоги та учні нашої школи приєднались до свята єдності всіх європейців та розпочали новий проєкт - "Країни - друзі
України".  Основна мета - ознайомити учнів з історичною та культурною спадщиною країн, які надають найбільшу допомогу Україні. Впродовж тижня учні вивчали цікаві факти про Польщу, здійснили віртуальну екскурсію до
сусідньої держави, танцювали "Полонез" та "Краков'як", удосконалювалися в мистецтві нанесення аквагриму, смакували польські десерти.

У наступні два тижні школярі знайомилися із культурою країн Англії та Америки. Здобуваючи нові знання про культуру Великобританії учні вивчили один з народних танців, дотримувалися дрес- коду в клітинку, смакували улюбленими стравами сніданку Єлизавети ІІ, дізналися про цікаві національні страви, традиції чаювання та про допомогу, яку надає Англія та Америка Україні.