«Котики-патріотики» — це збірник оповідань про сміливих і винахідливих чотирилапих, які не падають духом, знаходять двоногих друзів і хитро долають ворогів.

Про рудих і пухнастих, лагідних і норовливих, з характером і власною життєвою історією котиків, учні 6-х класів говорили під час зустрічі з відомою тернопільською письменницею, журналісткою і продюсеркою Зоряною Биндас.

Авторка презентувала читачам свою книгу «Котики-патріотики»,діти з превеликим захопленням слухали розповіді Зоряни, доповнювали їх своїми надзвичайними ідеями, а в кінці заходу – вишикувались у довжелезну чергу, щоб придбати книгу з автографом. Це фірмовий підпис у вигляді відбитка лапок домашніх улюбленців письменниці – котиків Девіна та Біллі.

Дякуємо Зоряні та нашим книгоманам за дуже атмосферну, мотивуючу, а ще – затишну і пухнасту зустріч!