Свято Соборності України відзначають щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 році. З метою формування національної свідомості та єдності здобувачів освіти, виховання в них почуття патріотизму , вчителями історії було проведено ряд заходів.

Вікторина «День Соборності », відеоурок «Україна – соборна держава. Соборність України. » , інтелектуальна гра «Україніада » , «Як добре ти знаєш свою країну» , гра «Нота Єнота» , історичний КВК «Стежками історії «Русі - України», учнівська конференція « Роль пропаганди в тоталітарному суспільстві».

У День Соборності головною традицією є побудова «живого ланцюга». Найперший українці створили 21 січня 1990 року. Тоді «живий ланцюг», в якому взяли участь 450 тисяч осіб, об’єднав Івано-Франківськ, Львів та Київ. Традиція збереглася і щороку повторюється в нашій школі. Учні , педагоги та лідери учнівського самоврядування створили «живий ланцюг» тримаючись за руки і виконуючи пісню « Ой , у лузі червона калина».