Авторизація

   Творчість Лесі Українки зайняла одну з найвищих позицій у вітчизняній та світовій культурі. Феномен їх таланту полягав у тому, що вона одночасно працювала в різних жанрах, збагативши та урізноманітнивши українську літературу. Її твори перекладені багатьма мовами. Письменниця залишила великий творчий скарб для українського народу.

   З нагоди 153-ї річниці від дня народження Лесі Українки у вестибюлі школи відбулась акція «живий» мікрофон «Поезія є всюди, хоч не всяк її бачить…». Учні 7-х класів відвідали виставу в ляльковому театрі «Лесині спогади». Українські філологи організували літературні читання «Весняная сила в душі моїй грає», літературний калейдоскоп «Леся Українка – неосяжність особистості», подорожі та вікторини за творчістю відомої письменниці . Педагоги та учні школи оформили інформаційний стенд про Лесю Українку.

   26 лютого відбувся конкурс «Змагаймось за нове життя!» присвячений талановитій поетесі. Учні початкової школи, декламуючи Лесині твори, передали любов до свободи, природи та людини. Життя Лесі Українки навчає нас завжди бути сильними і формувати життєвумужність, цілеспрямованість, наполегливість та  прагнення до самоосвіти.