Авторизація

  У форматі коворкінг-сесії екологічної грамотності та здорового способу життя у нашому навчальному закладі розпочався тиждень природничих наук під гаслом "Життя в гармонії з природою: почнемо з себе". Людина-частина
природи,а тому навколишній світ ми пізнаємо через їхню єдність та різноманіття. Ось такий девіз нашого тижня, метою якого є розвиток у школярів пізнавального інтересу до вивчення біології, хімії, географії, екології, виховання екологічної культури.
  Впродовж п'яти днів здобувачі освіти разом зі своїми наставниками подорожували захоплюючими стежками досліджень,відкриттів та творчості. Юні фотографи підготували виставку "Посміхніться!Вас знімають!",на якій усі охочі могли помилуватися домашніми улюбленцями наших учнів та красою весняної природи. Для учнів 7-В,Г,Д класів педагоги провели заняття-тренінг "Захист ментального здоров'я учасників освітнього процесу в умовах війни".
  Школярі 5-В класу із класним керівником організували квест на дану тему. Виконуючи завдання,діти поглибили свої знання про продукти харчування, корисні для здоров'я та опрацювали цікавий матеріал про вітаміни.
  У 5-Б класі учителька Галина Прийма провела годину спілкування, присвячену такій важливій для всіх темі "Ми за здоровий спосіб життя". Під час заняття школярі дізналися про фактори, які позитивно та негативно впливають на здоров'я людини,про правила здорового способу життя.Адже здоров'я-це запорука успіху.
  Учні 9-Г класу зі своєю учителькою Іванною Будівською під час години спілкування розмовляли про шкідливі звички та їх наслідки.