Авторизація

  Впродовж тижня у нашій школі тривав мистецький тиждень! Учні початкової та старшої школи презентували музичні подарунки у виконанні святкових композицій під керівництвом вчителів мистецтва. У вестибюлі закладу вчителі трудового навчання та технологій організували виставку-ярмарок учнівських робіт «Донатимо на ЗСУ». Цікавим видались воркшопи для учнів 10-х класів «Великодня писанка з вовни» , який організувала вчитель Оксана Гушовата , «Виготовлення вербних гілочок» для школярів 8-х класів провів Роман Крих . Цікаво попрацювали над мистецьким проєктом «Мій Тернопіль» дев'ятикласники 24 школи разом із вчителькою Вірою Нападій. Кожна світлина притягує та змушує витрачати час на роздуми, викликає безліч емоцій та радує тим, що наше місто, таки, файне! Шарж-різновид карикатури, в якому зберігається подібність з об'єктом зображення, сатиричні тенденції поступаються перед м'яким, доброзичливим гумором. Наші талановиті діти та майстерний наставник Роман Крих створили шаржі відомих особистостей.

 

 

  У вівторок потішили нас музичним подарунком учні 5а та 5б класів. Діти з Оксаною Гушоватою переконані , що народні традиції повинні передаватись з покоління в покоління. А ще… педагоги школи завітали на воркшоп «Розпис медових пряників», який провела для колег учителька трудового навчання та технологій Христина Густікова. Майстерно, цікаво, доступно показала цікаві моменти розпису пряників.

  Дякуємо усім педагогам кафедри мистецтва , трудового навчання та технологій за організацію , креативність , талановитість та активну участь в заходах тематичного тижня.

Хай надалі надихає вас мистецтво,

А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо Вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе!