Шановні батьки!

  З метою запобігання вербуванню ваших дітей спецслужбами росії, прохання розказати їм про небезпеку та методи вербування українських дітей. Ознайомтесь з алгоритмом дій щодо запобігання вербуванню. У своїх бесідах прохання наголосити на ризиках втягування у небезпечні ситуації. Нагадуємо про юридичну відповідальність батьків, яка наступає за вчинення протиправних дій їх дітей.

 

Авторизація

Ні, я жива, я буду вічно жити...

Їм промовляти душа моя буде

Леся Українка

  25 лютого 1871 року українці згадують про поетесу, драматургиню, перекладачку і громадську діячку Ларису Косач, що увійшла в історію української і європейської літератури під іменем Леся Українка.

  Внесок Лесі Українки в розвиток української літератури безцінний! Наше завдання - зберегти пам'ять про неймовірний талант Лесі Українки.

  На дні народження прийнято дарувати теплі слова.

  Учні 8-Д класу , разом із вчителькою Галиною Співак, створили листівку вдячності для вшанування Лесі Українки. Кожен охочий зміг долучитися, залишивши спогад про творчість чи вражаючий факт із життя іменинниці.

 

 

  Учні 10-Б класу створили проєкт "Леся Українка: знана чи невідома?" Працювали з маловідомими фактами. Оформили міністіннівки за опрацьованими фактами.

  Окрім того, що 25 лютого День народження Лесі Українки, українці саме цей день присвячують українкам! День української жінки має на меті вшанувати внесок жінок у розвиток суспільства, культури, науки та боротьбу за незалежність.

  Цей день прагнуть зробити офіційним в Україні, адже у 2023 році Верховна Рада зареєструвала відповідний законопроєкт, який досі перебуває на розгляді.

  Від найдавніших часів Українки вражали та продовжують надихати! Ними захоплювалися, захоплюються та, впевнені, що будуть захоплюватися!

  Для згадки про неймовірних Українок учні 10-А класу підготували проєкт "Долі, що надихають!" .