В рамках свята школярі організували «Ланцюг добрих справ»: діти отримали кольорові паперові смужки на яких записували свої добрі вчинки та компліменти іншим. Усі смужки об’єдналися в один великий ланцюг, який прикрасив вестибюль школи. Мета заходу — показати, що добро об’єднує! Члени учнівського самоврядування створили «Пошту добра», де школярі залишали листівки та записки з приємними словами для однокласників та учителів. Наступного дня листівки були передані їхнім адресатам, даруючи радість та тепло кожному.
Учні початкової школи також розповсюджували добру традицію та робили гарні вчинки.





















