7-8 лютого 2020 року в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого в м. Харків відбувся Національний фінал німецько-українського проекту «Молодь дебатує». В цьому проекті взяла участь команда нашої школи у складі учениць 11-Б класу Сивак Марії та Геляс Вікторії, учениці 9-Б класу Рудакович Юлії та їхнього тренера Зарічної Олени Василівни.

deb 1

Загалом в проекті були задіяні 52 школи з 16 регіонів України. Почесними гостями на турнірі дебатів були: депутат Європарламента, німецький політик та натхненник проекту Віола фон Крамон, Генеральний консул ФРН д-р Штефан Кайль, заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, почесна консул Німечини Тетяна Гавриш та Юрій Барабаш, професор конституційного права НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Раніше дебатували в містах Вінниця, Львів, Хмельницький. У Харкові 7 лютого відбувся півфінал дебатів, переможницею якого стала наша Марія Сивак. 8 лютого – фінал,  в якому перемогу цілком справедливо і переконливо здобув Богдан Козлов із Запоріжжя. Наша Марічка Сивак грала у команді разом з ним, займаючи позицію Сontra1 та дебатувала дуже достойно. Вітаємо нашу Марічку, для нас вона найкраща!!!

deb 2deb 3deb 4deb 5deb 6deb 7deb 8deb 9deb 10deb 11