6 грудня 2025 року відбулося заключне підбиття підсумків освітнього проєкту, який тривав впродовж двох місяців та об’єднав найобдарованіших школярів Тернополя. Впродовж цього часу учасники занурилися у світ інновацій, цифрових технологій, креативного мислення та командної роботи, створюючи власні STEM-проєкти. Кожен учасник виконав навчальні завдання, продемонстрував сформовані компетентності та взяв участь у практичних STEM-активностях.
Під час навчання команди учасників готували власні STEM-розробки. Школярі представили надзвичайно цікаві та сучасні проєкти, що вражали актуальністю та продуманістю рішень.

У межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” для учнів 8-х класів було проведено змістовний та важливий профілактичний захід.
На зустрічі були присутні:
👮♂️ представник ювенальної поліції,
👩💼 директор Тернопільського обласного центру соціальної психологічної допомоги “Родина”.
Фахівці говорили з підлітками про актуальні та чутливі теми:
• що таке булінг і як розпізнати його прояви;
• види насильства та відповідальність за їх вчинення;
• що таке домашнє насильство, як діяти у разі загрози та куди звертатися по допомогу;
• як правильно реагувати, якщо ви стали свідком цього злочину.
Захід був спрямований на формування у підлітків усвідомленого ставлення до безпеки, поваги та особистої відповідальності.
Разом ми працюємо над тим, щоб створити середовище, де панують довіра, підтримка та нульова толерантність до насильства.

Кожен учитель хоче, щоб його учні у дорослому житті були успішними людьми та кваліфікованими фахівцями. Для цього потрібно не лише мати ґрунтовні знання зі шкільних предметів, а й уміти навчатися протягом життя та ефективно застосовувати набуту інформацію. Саме на це орієнтована компетентнісна освіта. Вона спрямована на формування в учнів компетентностей як проявів обізнаності дитини у певних питаннях, умінь практичного застосування знань, ціннісного ставлення до себе, оточуючих та навколишнього середовища.
2 грудня у нашому освітньому закладі відбулася педагогічна рада колективу, де обговорювалися ключові компетентності, які необхідно мати людині XXI століття. Дискутували щодо проблем та шляхів вирішення даного питання. В результаті обговорення можна з упевненістю сказати, що всі освітні галузі мають потенціал для розвитку кожної компетентності.
Також педагоги ознайомилися з темою професійного вигорання. Скористалися техніками заземлення та самодіагностики. Отримали корисні поради щодо профілактики професійного вигорання та віднайдення особистісних ресурсів.

У нашій школі відбулися заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи та Дню пам'яті жертв Голодомору — датам, що нагадують про ціну свободи, людської гідності та права українського народу на власну державу.
Під час тематичних уроків учні ознайомилися з подіями Революції Гідності, дізналися про трагічні сторінки історії Голодомору 1932–1933 років, переглянули інформаційні матеріали та долучилися до обговорень.
Школярі разом з вчителями історії та суспільствознавчих дисциплін представили проекти "Майдан- родинні історії"(події Помаранчевої революції і Революції гідності), провели бліц- опитування "Що для вас є гідність? Що для вас є свобода?",
взяли участь в акції " Запали свічку" та провели тематичний урок для учнів 9-х класів "Права дітей під час війни" .
Цьогоріч, з 4 жовтня по 8 листопада, управління освіти і науки Тернопільської міської ради ініціювало проведення учнівських олімпіад з навчальних предметів. 33 учнів нашої школи гідно представили навчальний заклад та продемонстрували високий рівень знань : Гуйда Олеся - III місце (англійська мова, вч. Олена Коваль), Христинич Ірина- II місце (історія, вч. Людмила Чайка), Богоніс Олександр - III місце (географія, вч. Ольга Меленчук), Гладун Лідія - II місце (географія, вч. Ольга Меленчук), Гладун Лідія - II місце (історія, вч. Світлана Нитка), Лопушинська Поліна - III місце (українська мова і література, вч. Галина Співак).
В рамках свята школярі організували «Ланцюг добрих справ»: діти отримали кольорові паперові смужки на яких записували свої добрі вчинки та компліменти іншим. Усі смужки об’єдналися в один великий ланцюг, який прикрасив вестибюль школи. Мета заходу — показати, що добро об’єднує! Члени учнівського самоврядування створили «Пошту добра», де школярі залишали листівки та записки з приємними словами для однокласників та учителів. Наступного дня листівки були передані їхнім адресатам, даруючи радість та тепло кожному.
Учні початкової школи також розповсюджували добру традицію та робили гарні вчинки.




