Згідно з листом Міністерства соціальної політики України від 26.01.2022 №1127/0/2-22/5713/2768-99 «Щодо підтримки проведення всеукраїнської інформаційної кампанії для дітей» інформуємо, що на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації стратегії зі створення безбар'ерного простору в Україні проект "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці 3 Офісом Президента Украйни, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки у лютому 2022 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».

Мета інформаційної кампанії - продемонструвати, що лише через розбудову iнклюзивного та безбар'єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своïх потреб та можливостей.

В межах реалізації кампанії розроблено вiдеоролик, хронометражем 2:54 хв., про важливість вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації. У відео також розкривається важлива роль фахівця соціальної роботи та інструменти, які можна використовувати для підтримки таких сімей.

Враховуючи вищезазначене, підтримуємо проведення інформаційної кампанiї «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» та сприяємо поширенню даного відеоролика як соціальної реклами, зокрема на сайтах закладів освіти, а також використовувати його під час заходiв соціального спрямування.