Авторизація

  Вже вже снідали? Тоді... смачного! "Корисний сніданок для воїна" - це проєкт, над яким працювали учні 4 класу разом з класним керівником Перепелицею Іриною. Ми бажаємо нашим воїнам здоров'я та сили! Віримо в перемогу!

Детальніше...

  Великдень - одне з найбільших свят! Свято надії і перемоги добра над злом. Окрім того, це - час для сім'ї та родини. Завдяки нашим захисникам ми маємо можливість святкувати Пасху. Тож нашу вдячність учні нашої школи передали у своїх роботах.

Детальніше...

  Роботи - помічники. Це проєкт для учнів початкових класів. Сила захисників - надзвичайна! У цьому переконався вже весь світ. Тож, ми вирішили створити роботів - помічників! І це лише один із наших внесків до перемоги! Все буде Україна!

Детальніше...

  Калина - символ українського роду. Ягоди калини, за народними уявленнями, символізують мужність людей, що пролили кров за Батьківщину в боротьбі з ворогами. Тож, батьки та учні 3-І класу, ТЗОШ 24, висадили біля школи три деревця калини. Ініціатори акції саджали калину з впевненістю та вірою у те, що дуже скоро настане мир. Все буде Україна!

Детальніше...

  День Героїв – особливе свято для кожного українця та українки. Учні нашої школи, написавши листівки воїнам, взяли участь в проєкті "Україна - Нація Героїв", адже вважають важливим підтримати солдатів та подякувати за їхню мужність та відвагу. Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу. Маємо надію, що ці листівки нададуть наснаги нашим воїнам для подальшої боротьби за мир в Україні!

Детальніше...

  Сьогодні ми безмежно вдячні кожному солдату, який ризикуючи життям, оберігає наш мир і спокій , наближаючи перемогу рідної країни. Щоб підбадьорити наших героїв військових та висловити їм підтримку, вихованці ТЗОШ 24, впродовж війни, створювали аплікації "Квіти для воїнів". Ми вдячні нашим захисникам за незламність та незалежність!

Детальніше...