Чи варто святкувати День Святого Валентина у школі? Чи в Україні мало своїх традицій, щоб підтримувати іноземні? Чи є школа місцем для проявів закоханості? Стосовно цих питань й досі точаться суперечки серед учителів.
Однак хіба кохання не є важливим у житті кожного? Хіба любов обмежується лише проявами законності? Чи правильному висловленні почуттів та симпатій не потрібно вчитися?
14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У нашій школі в цей день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
5 лютого 2020 року учнівське самоврядування нашої школи організували джинсовий день. В цьому заході взяли участь молодші й старші учні, які прийшли до школи в джинсовому одязі.
Якщо ви зазирнете у велику скарбницю заходів нашої школи, то побачите там багато цікавого. Зокрема до дня домашніх тварин, який по всьому світу відзначають 30 листопада, шкільне самоврядування організувало виставку "Мій домашній улюбленець". До неї залучилися молодші й старші учні, які показували фотографії своїх "друзів". На них можна було зустіти черепашок, кроликів, собачок, рибок котиків і навіть равликів ахатинів.
Кожен учень має змогу поспостерігати за тваринками інших, можливо навіть вибрати якусь для себе. Вони також могли познайомитись між собою та доглядати за своїми домашніми улюбленцями й обмінюватися порадами за доглядом.
На початку листопада цього місяця учнівське самоврядування школи організували веселковий тиждень. Головною метою цього заходу було створення хорошого настрою у школі, відчути себе частиною такого великого і дружнього колективу, розуміючи, що ти йдеш в унісон з учнями та праівниками. Надзвичайно приємно зазначити, що, мабуть, найактивнішими, найвідповідальнішими стали наші наймолодші школярі - учні початкових класів, - за це їм, їхнім батькам і класним керівникам особлива подяка.
День 1 - ЧЕРВОНИЙ
Не дарма процес навчання в школі називається навчально-виховним. Місія сучасної школи давно вийшла за межі тільки навчання, величезна роль спрямована на соціалізацію дитини. Учнівське самоврядування – один із важливих засобів організації життєдіяльності учнівського колективу. Воно являє собою міні-модель дорослої, реальної ситуації в сфері управління та ділових взаємовідносин.
У чому ж суть шкільного самоврядування?
Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів, мета якого – сформувати в дітях почуття господаря школи, класу, вміння співробітничати на принципах партнерства, гласності, демократизму.
Символами учнівського самоврядування школи є: Прапор, Гімн школи.