Чи варто святкувати День Святого Валентина у школі? Чи в Україні мало своїх традицій, щоб підтримувати іноземні? Чи є школа місцем для проявів закоханості? Стосовно цих питань й досі точаться суперечки серед учителів.

Однак хіба кохання не є важливим у житті кожного? Хіба любов обмежується лише проявами законності? Чи правильному висловленні почуттів та симпатій не потрібно вчитися?

Тож це свято, що з кожним роком набуває популярності в українському суспільстві є непоганим приводом навчити школярів висловлювати свої почуття, виготовляти святковий декор, створювати піднесений настрій, дарувати й приймати подарунки, а також робити щось своїми руками для близьких і коханих людей. Важливо пояснити, що подарунки, які створені власноруч, є найціннішими, бо для їхнього виготовлення було вкладено час та душу!

Учнівським самоврядуванням було проведено майстер-клас для учнів початкових класів по виготовленню листівки до Дня Святого Валентина.  У класах вирувала весела атмосфера, оскільки кожен з дітей мав змогу проявити всю свою фантазію і створити валентинку з любов’ю власними руками. Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітей.

З 11 по 14 лютого 2022 року у навчальному закладі працювала святкова пошта. Учні школи залишали у скриньці свої валентинки.

14 лютого, у день свята, розпочали роботу поштар -  бог кохання, у вигляді крилатого хлопчика з луком та стрілами, а ще чарівні помічниці Амура-купідона, які вітали усіх з Днем Святого Валентина - чудовим Днем дружби та любові, роздавали вітальні листівки-серця адресатам.

Вітаємо ще раз усіх з Днем Святого Валентина. Будьте щасливими! Не забувайте говорити про любов рідним і дорогим серцю людям не тільки у свято, а й кожного дня.