Радіймо перемозі учня 8-І класу Костянтина Сірого, який виборов перше місце на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики. Дякуємо учительці Світлані Луцик за відмінну підготовку вихованця!

Щиру подяку висловлюємо тренерам 24 школи - Ігорю Поліщуку та Вікторії Рудник за клопітку працю, старання і настанови, які привели до плідного результату на Всеукраїнському конкурсі "Cool Games" - 2024, де діти здобули призове місце.

Одразу троє талановитих юних тернополян стали суперфіналістами у старшій віковій категорії (11-14 років) у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Моя нова Мрія», який з нагоди 35-річчя першого польоту літака Ан-225 «Мрія» оголосила авіакомпанія «Антонов» та благодійний фонд «Разом для України». Партнерами конкурсу є видавництво «Vivat», компанія «Metal Time», «YES» та «Нова Пошта». Вітаємо талановиту супефіналістку конкурсу від нашої школи - Дудаш Інгу та креативного керівника Криха Романа Михайловича . Нехай Ваші мрії про мирне життя на рідній землі стануть реальністю!

Вітаємо команду нашої школи , яка посіла ІІ місце у чемпіонаті Тернополя з регбі-5 серед молодших кадетів ( U-11 ).У змаганнях брали участь 9 команд,тож перемога дісталася важко. Пишаємося вами!