День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. Тож, 14 лютого у нашій школі відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Школу прикрасили тематичними висловами відомих людей, організували роботу скриньки для «валентинок» ,  листівок від Купідона та провели розважальний захід «Хто кращий».

У дружній атмосфері команди хлопців та дівчат змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні  телешоу.  Кілька раундів з цікавими завданнями пройшли дуже швидко. Окрім конкурсів, де варто було проявити теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва, були й практичні завдання – розбір чоловічого гардеробу та пришивання гудзиків.