В рамках проєкту "Соціальне партнерство", з метою реалізації цілей профорієнтаційної роботи серед молоді, керівником ДПТНЗ ТВПУ сфери послуг та туризму - Галиною Грушко та директором Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 Ігорем Каразією, підписано договір про співпрацю. Правильний вибір професії-основа самореалізації та успішності молоді, базова засада економічного розвитку країни.

Співпраця в дії!

Впродовж тижня , учні 9-х класів ознайомились з інфраструктурою, можливостями та спробували свої сили у різних професіях: агент з організації туризму, адміністратор, кравець, закрійник, перукар, манікюрник, візажист, квіткар, флорист. Всі ці спеціальності можна здобути на базі дев'яти класів. Дітям сподобалась можливість спробувати свої сили і задуматись над обранням майбутньої професії.

Продовжуємо співпрацю!

Розбудовуємо Україну разом!