У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили пересувну виставку "Полк "Азов" — Янголи Маріуполя". На ній представили понад 200 постерів з фото та біографіями загиблих військових. Двоє з них — тернополяни. Виставку організували родини військових з громадської організації "Серце нАЗОВні".

Педагоги та учні 24 школи відвідали виставку та ознайомились з подіями повномасштабного вторгнення російських окупантів, пройнялись подвигом бійців ОЗСП "Азов", які діючи з підрозділами Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції та Територіальної оборони дислокувалися у Маріуполі, мужньо відбивали наступ ворога.

Відвідувачі виставки усвідомили, якою ціною виборюється наша незалежність та територіальний суверенітет. Ми повинні завжди пам’ятати про подвиг героїв, і ця виставка – нагадування про тих, хто віддав своє життя, захищаючи кожного з нас.

Слава Україні!

Героям Слава!