20 березня 2021 року, в Тернополі, був проведений заочний міський етап обласного конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім – 2021». Тема цьогорічного конкурсу  –  «Атака вірусів. Врятуй Планету!».У заході взяли участь 24 учнів з 4 закладів загальної середньої освіти міста.

Завдання конкурсу – це виховання в учнів любові до рідного краю, формування в них екологічної культури.  Конкурс проводиться у  два етапи: в першому беруть участь учнівські колективи екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області, а в другому, обласному етапі,беруть участь учнівські колективи, які стали переможцями першого етапу. До складу колективу входять 6 учнів віком від 11  до 17 років. Колектив презентує еколого-просвітницьку та природоохоронну роботу, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням плакатів, малюнків, фотографій, відеосюжетів.

Журі оцінювали презентацію команди – до 5 хвилин та виступ, який поєднує різні жанри, стилі і напрями мистецтва.

За результатами оцінювання журі були визначені переможці конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів. Переможцем  заочного міського етапу обласного конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім-2021»-  стала команда “Антитіла" ТЗОШ №24”.  На конкурс були надані відеоролики з виступом агітбригади нашої школи за вказаною тематикою, відеоролик  із презентацією звіту екологічної просвіти, які відображали власний досвід і результати природоохоронної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища. Учасники   агітбригади "Антитіла": Юрик Діана, Маланій Анастасія, Сиверин Вікторія, Радзібаба Аліна (9-Г), Глеза Софія (9-А), Сковоринська Наталя (9 -Д ) – показали високий рівень еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності школи. Вітаємо з перемогою!