З нагоди відзначення  152-річниці від дня народження Лесі Українки, з метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки, популяризації  її творчості у школі було проведено тематичний захід.

Учні початкової та старшої школи взяли участь в І етапі міжнародного конкурсу «Змагаймося за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Захід проводився як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал».

Учні поринули в атмосферу конкурсу і спробували свої сили у номінації «декламація». Вихованці початкової школи Конкурсанти проявили свою артистичність, емоційність, виразне читання, що відзначається високим рівнем професіоналізму й мовленнєвої вправності. Переможці шкільного етапу конкурсу отримали грамоти.