Що таке здорове харчування? Чому людина повинна їсти здорову їжу? У чому секрет здорового харчування? Чому важливо поєднувати правильне харчування з іншими здоровими звичками?

Саме на ці питання шукали відповіді учні нашої школи у Всесвітній день здорового харчування.

Учасники освітнього процесу створювали свою тарілку раціонального споживання продуктів та піраміду здорової їжі. Школярі долучились до акції «Прийди до школи з яблучком!», яка популяризує здорові перекуси під час навчання.

Серія світлин « Здорове харчування по-українськи» та «Їжте українське – будете здорові» , розповіла школярам про корисні харчові продукти , які розкривають свої сильні сторони та вплив на організм. Варто зазначити , що чипси та пончики програють горіхам та фруктам. Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо».