Щорічно з 25 листопада проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік. Тож навіть у такий непростий час, який наразі переживає наша країна, додержання права на захист від домашнього насильства не повинно вважатись другорядним. В рамках проведення Всесвітньої кампанії "16 днів проти насильства" в нашій школі відбувся конкурс дитячих малюнків учнів 3-4 класів - "Скажи насильству - Ні!".Соціальний педагог , Лілія Діордіца, провела профілактичні бесіди із залученням представниківпатрульної поліції на теми щодо профілактики насильства.Психолог школи , Ірина Прачук, організувала заняття з елементами тренінгу "Насильству не місце у нашому житті" для учнів 8-х класів. Школярі брали участь в обговоренні актуальних питань ,що стосуються життя та здоров'я громадянина.