6 грудня в Україні відзначали День Збройних Сил. Це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких ми можемо почуватися у безпеці.

З нагоди відзначення 32-ї річниці Збройних Сил України у нашій школі відбулись наступні тематичні заходи: інформаційно-тематичні виховні години «Українська звитяга незборимих», «Зродились ми великої години», «Україно, молюся за тебе!» , вітальний флешмоб від учнівського самоврядування «Ми - майбутнє ЗСУ», перегляд відеофільмів української військово-патріотичної, історичної тематики, виготовлення інформаційних фотосвітлин «Збройні Сили України» та виставок тематичної літератури про захист України .

Ми низько вклоняємося перед героїзмом і самовідданістю наших захисників та захисниць, пишаємося Вами та безмежно дякуємо кожному і кожній, хто мужньо дивиться в очі ворогу, приймає бій і бореться за Перемогу! Сил Вам, стійкості, витримки, непохитної віри, надійного тилу!