Цікаві, прогресивні, розумні, амбітні, творчі... Так-так, це все про переможців і лауреатів конкурсу «Осінь у Тернополі». Підбиваючи підсумки заходу, компетентне журі відзначило високий рівень виконавської майстерності школярів 24 школи, виразність та оригінальність представлених ними робіт, їх композиційну досконалість, креативне мистецьке бачення, нестандартний творчий задум та індивідуальний авторський  стиль.
  Отож , вітаємо переможців фестивалю-конкурсу «Осінь в Тернополі»:
1 місце ( живопис) - посіла учениця 8-Д класу Хоміцька Софія та Галабурда Олександр , учень 10-Б класу;
2 місце ( живопис ) вибороли учениці 8-Д класу Крук Марія, Дерех Софія та учениця 7-Г класу Густікова Андріана;
2 місце ( графіка) – посіла Дудаш Інга , учениця 9-Г класу.

На цьому переможні місця у заходах в яких брали участь школярі нашої школи впродовж І семестру 2023 року не закінчились….
  У міському та обласному етапі конкурсу «Замість ялинки-зимовий букет» у номінації «Дідух – різдвяний дух», перше місце посіла колективна робота учнів 6-х класів під керівництвом Осадци Ярослава Володимировича.
  Відмінними виявились результати міського конкурсу «Різдвяне диво». У номінації «Найкреативніша ялинкова прикраса» (на головну ялинку Тернополя) перше місце посіла робота учениці 7-А класу Чирської Христини.
  У Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» перше місце посіла фоторобота учениці 7-Г класу Бачик Поліни.