Із метою популяризації вивчення англійської мови, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства школярів, упродовж 15-19 січня 2024 року, в закладі відбувся тиждень англійської мови «The more languages you know the more times you are a human» («Чим більше мов ти знаєш, тим більше разів ти людина»).

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність та естетичні смаки.

Впродовж тижня учні 9-І класу разом із вчителькою Оксаною Нетефор перегорнули сторінки історії та зазирнули в минуле столиці Великої Британії. Педагог провела захоплюючу екскурсію найвідомішими визначними місцями та спорудами Лондона.

Мирослава Кривоус та Людмила Бодасюк провели серед учнів 9-х класів популярну серед молоді гру "WHO'S ON TOP" ("Хто зверху?"). Змагались команди хлопців та дівчат. У 2-І класі учителька Каріна Сосінська організувала захід "My winter break". Учні поринули у спогади про зимові канікули, згадували особливі події та атмосферу свят. На урок завітав цікавий гість - Сніговик.

Юлія Гишка провела у 7-Е класі брейн-ринг "Interesting English". Діти весело та креативно працювали в командах:розгадували кросворди, розподіляли слова на групи.

Тиждень іноземних мов вкотре довів ,що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати іноземні мови. Дякуємо учням та педагогам школи за активну участь у проведенні тематичного тижня. Бажаємо й надалі демонструвати гарні результати!