18-20 лютого  дні вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Уся Україна, всі українці та свідомі громадяни з жалем та смутком згадують про події цих днів. Кожного року у Тернополі відбуваються заходи пам'яті  мужніх та сильних Героїв. Цього року до дійства долучилися й учні нашої школи.

NS 1

Зокрема, класними керівниками були проведені виховні години, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учні 4-В класу (класний керівник Чабан Н. Я.) виготовили з паперу символічних білих янголів та розвішали на згадку про тих, хто віддав власне життя за незалежну, вільну Україну.

NS 2NS 3
NS 4  Учні 7-А класу (класний керівник Гушовата О. Д.) покладали свічки до
пам’ятника Героям Небесної Сотні.

NS 5NS 6

Учні 9-А класу (класний керівник Гонта Т. Б.)  відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку та стали учасниками спікер-клубу «Гарт духу». На цьому заході виступили воїни АТО, тернопільські письменниці декламували патріотичні вірші.

NS 8NS 9