В ТЗОШ №24 відбувся проєкт "Це варте уваги". Вчителі-філологи ознайомили учнів із авторським проєктом Назара Дзюбіва "Сучасний погляд на класиків". Кожен мав можливість "порозглядати" постаті відомих людей: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Степана Бандери, Богдана Хмельницького, Григорія Сковороди, Володимира Великого, Михайла Грушевського у незвичному для них образі.
pr 1
  Назар Дзюбів втілив у реальність думки кожного із нас. Адже ми неодноразово уявляли класиків у сьогоденні, а тут -- реальний приклад. Деякі учні відмітили відмінне виконання роботи, а інші висловлювали власні думки (" Я б змінив колір черевик у С. Бандери"(Цинкалюк А.), "Я б підібрала інший відтінок сорочки" (Горчанюк В.), "Я й не знала, що Т. Шевченко був таким денді, таким красунчиком",- сказала Годована С.
  Проєкт розміщений у холі школи, кожен бажаючий (учні, батьки, педагоги) може долучитися до перегляду.
pr 2pr 3pr 4pr 8pr 5pr 6pr 7